Ani v interiéru není malých rolí

Ani v interiéru není malých rolí

Přemýšlíte o tom, že si předěláte jeden pokoj v bytě či dokonce stojíte před celkovou rekonstrukcí bytu? Určitě stejně jako většina z nás přemýšlíte nad tím, jaké zednické či jiné práce bude potřeba udělat, jaký nábytek by se Vám do interiéru hodil a jaké barvy použít, aby Vám doma bylo příjemně a pohodlně. Avšak nezapomínejte na detaily, které se mohou zdát nepodstatné, ale dokáží dodat prostoru tu správnou tečku.
srovnané nářadí.jpg

·         Záclony, závěsy, rolety

Bytový textil obecně dokáže s bytem divy. Pokud bojujete s tmavým prostorem, ale přitom nechcete, aby každý Váš pohyb šel vidět k sousedům, promyslete si důkladně, jaké závěsy či rolety použít. Dávno jsou již pryč doby našich maminek, které preferovaly těžké krajkované záclony v kombinaci s žaluziemi  – dnešním trendem je minimalismus, který zaručí funkci, neupoutá příliš pozornosti a přitom dodá místu potřebný šmrnc.

·         Vypínače a zásuvky

Možná se Vám zdá, že vypínače a zásuvky jsou věcí, nad kterou není potřeba moc přemýšlet, a proto je vybíráte hlavně podle ceny. Opak je však pravdou – pokud pomineme bezpečností hledisko, ze kterého vyplývá, že by především zásuvky měly být vždy bezpečné k používání, tak je potřeba vzít v potaz i hledisko údržby a estetiky. Pokud vyberete nejlevnější vypínač, na kterém se usazuje špína a velmi špatně se omývá, tak si časem nejspíše uvědomíte, že na první pohled nenápadná věc dokáže v negativním poutat více pozornosti než by mělo. Pokud hledáte v této oblasti inspiraci, zkuste se začít do pár tipů a triků například na webové adrese https://www.inved.cz/i-vas-interier-si-zaslouzi-tu-nejvyssi-kvalitu.
rolety v kuchyni.jpg

·         Dveře a kliky

Všimli jste si někdy na návštěvě, jak výrazně dokáží působit nesprávně zvolené dveře do pokoje? Poměrně často se stává, že dveře jsou brány z funkčního hlediska, ale již není brán potaz na to, že by měly zapadat do celkové koncepce bytu. Proto se snažte vyvarovat kombinaci bílošedého minimalistického nábytku a masivních dřevěných dveří se zdobenou klikou.

Ani v interiéru není malých rolí
4.2 (84.68%)47